הצהרת נגישות

חברתנו רואה חשיבות עליונה בהנגשת האתר לכלל הציבור ובכלל זה לבעלי מוגבלויות, כך שתתאפשר גלישה רציפה, ברורה וחלקה בין רכיבי האתר.
החברה פועלת ומקדמת את נושא הנגישות ובהתאם לכך לא חסכנו כל מאמץ כדי להנגיש את האתר באופן שיאפשר שימוש הולם גם לצבור בעלי מוגבלויות. 

במסגרת הנגשת האתר בוצעו באתר בין השאר את הפעולות הבאות:
א. התקנת פלאג נגישות המאפשר שליטה נרחבת על מרכיבים רבים באתר.
ב. ניווט באמצעות מקלדת
ג. הגדלה והקטנה של פונטים
ד. התאמת האתר לעיוורי צבעים
ה. הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות
ו. הגדלת תצוגה עד 200 אחוז
ז. הוספת אפשרות לניגודיות צבע
ח. תכני האתר כתובים בצורה פשוטה וברורה.

ההנגשה נבדקה על הדפדפנים הקיימים כיום בשוק ובכלל זה פיירפוקס, אקספלורר וכרום.
אנו ממשיכים ונמשיך לעשות כל מאמץ כדי לשפר ולעדכן את רכיבי הנגישות באתר כדי לאפשר לכלל האוכלוסייה ובכלל זה לציבור בעלי המוגבלויות ליהנות בצורה מיטבית מהמידע באתר.

הסתייגות:
למרות כל מאמצנו להנגיש את האתר בצורה המיטבית יתכן ותתקלו בבעיית נגישות כלשהיא. אם נתקלתם בבעיה שאינה מאפשרת לכם לגלוש באתר בנוחיות, תוכלו לפנות אלינו באופן ישיר ואנו נלווה אתכם אישית תוך כדי גלישה באתר ונסביר ונציג בפניכם את המידע שלא הצלחתם לקרוא או להבין באתר.

הסדרי הנגשה פיזיים:
במשרד ברחוב השבעה 8 בית שמש המשרד לא נגיש אין מעלית ויש מדרגות, אך לצורך פגישה נגישה ניתן להתקשר ללירון דנינו ואנו נקבע פגישה במקום נגיש גם בבית הלקוח בעל המוגבלות הפיזית:  054-7654756

המשרד בקיבוץ רמת הכובש  נמצא בקומת קרקע אך יש 4 מדרגות. לצורך פגישה נגישה ניתן להתקשר לשחף הרמתי ואנו נקבע פגישה במקום נגיש גם בבית הלקוח בעל המוגבלות הפיזית: 050-5211511

אנשי קשר בנושא נגישות:
לירון דנינו :  054-7654756   רחוב השבעה בית שמש Lirond@fsfp-fin.co.il
שחף הרמתי : 050-5211511 קיבוץ רמת הכובש shachafh@fsfp-fin.co.il

תאריך עדכון ההצהרה:
24/1/2024

דילוג לתוכן